Індивідуальний пошив одягу у Києві

Як багато разів ви уявляли собі “ту саму” річ, яка відповідала б всім вашим вподобанням? Ідеальний колір, тканина, фактура...Та сама річ, у якій ви відчували б себе на сто відсотків впевнено. На сто відсотків собою...

У ательє KALASHNIKOFF усе, що ви уявляли, може стати реальністю! Ви - мрієте, ми - втілюємо у життя! Адже за 15 років роботи ми зрозуміли, що означає для кожного нашого клієнта слово “досконалий”. Досконалий - це омріяний образ, що втілений у життя з точністю до найменших дрібниць. Ми готові взяти на себе відповідальність за створення тієї самої досконалої речі саме для вас. Речі з будь-якого матеріалу, будь-якої складності та на будь-який випадок. Ви отримаєте абсолютно індивідуальну модель, розроблену за вашим смаком і виключно для вас. Другої такої не існуватиме в природі!


 

Досконалість яку можна пошити

В ательє KALASHNIKOFF, ми розробимо для вас індивідуальний дизайн одягу, враховуючи усі ваші побажання. Створимо ескіз, опрацюємо і обговоримо кожну деталь майбутньої речі. Запропонуємо кілька варіантів рішень, і вам не доведеться проводити в інтернеті години в пошуках фото ідеального пальта або костюма.

Також ми підберемо для вас матеріали й фурнітуру. Це звільнить вас від потреби об'їжджати усі магазини Києва в пошуках блискавки потрібного відтінку для вашого майбутнього плаття.

Не відкладайте свою мрію на потім. Втілюйте її у життя разом з ательє KALASHNIKOFF!


Ми зробимо це!


Надішліть запит на пошив й отримайте прорахунок та косультауію спеціаліста.

[contact-form-7 id="166" title="Реставрація одягу"]

KALASHNIKOFF CUSTOM TAILOR