Про нас

Команда

Ательє KALASHNIKOFF - це 15 років досвіду
• Розроблені авторські методики, за допомогою яких гарантуємо кожному клієнту ексклюзивність і індивідуальний підхід
• Повний спектр новітнього обладнання дозволяє нам працювати з будь-якими матеріалами
• Команда KALASHNIKOFF не обмежуються загальноприйнятими стандартами в дизайні, ми творчо підходимо до кожного замовлення і готові втілити в життя навіть найсміливіші фантазії.


Коротко про наші можливості

Як багато разів ви уявляли собі “ту саму” річ, яка відповідала б всім вашим вподобанням? Ідеальний колір, тканина, фактура...Та сама річ, у якій ви відчували б себе на сто відсотків впевнено. На сто відсотків собою...

Ну як же іноді шкода розлучатись з улюбленими речами, які, на жаль, вийшли з ладу! Кожному з нас хоча б раз у житті було знайоме це почуття...

У вас буває таке, коли отримуєш якусь річ, скажімо, з інтернет-магазину, приміряєш і розумієш, що в ній незручно? Або розмір геть не той? Або фасон не такий, який очікувався?

Як відомо, час плинний, а мода вічна. Проте, нашим старим речам не наздогнати тренди, що змінюються ледь не щодня. Давайте попрацюємо над цим!

Наша власна колекція одягу. Ексклюзивні моделі які створені для того, що б ви були справді неперевершені! Всі речі, представлені в шоурумі, є результатом роботи наших креативних дизайнерів та виготовлені за найвищими стандартами якості з найкращих матеріалів.

Про нас


давайте познайомимось


Ательє у Києві KALASHNIKOFF це творчий і відповідальний підхід до створення одягу: розробка ескізу, індивідуальний підбір тканин, фурнітури та інших матеріалів, до найдрібніших деталей.

Реставруючи річ, ми маємо на меті непросто відновити її, а й зробити краще, ніж вона була на початку: ідеально підігнати по вашій фігурі, додати нові елементи, модернізувати, створити з нею концептуально новий образ. Для нас немає нічого неможливого! Досвід, креативність та професіоналізм ательє у Києві KALASHNIKOFF, дозволяють працювати навіть з надскладними проєктами. На відміну від інших, ми беремося за пошиття й перешив одягу будь-якої складності й на будь-який випадок. .


Що ми пропонуємо?


Ательє у Києві KALASHNIKOFF надає послуги пошиття одягу з тканини будь-якої фактури, шкіри та хутра: костюми, пальта, тренчі, куртки, бомбери, худі, брюки, сукні, спідниці, джинси, шорти, комбінезони, корсети; офісний, корпоративний, спортивний, тематичний, карнавальний одяг, весільні та вечірні сукні, одяг для особливих випадків і закритих заходів.

Підгонка одягу по фігурі з тканини, шкіри та хутра: зменшуємо або збільшуємо за розміром, створюємо нові силуетні лінії, підкреслюємо фігуру, робимо силует більш об'ємним, вкорочуємо або подовжуємо.

Ремонт і реставрація речі з будь-якої тканини, шкіри, хутра: заміна блискавок та металевої фурнітури, реставрація протертих джинсів, заміна підкладки в пальто, піджаках, жакетах, брюках, спідницях; заміна манжетів, кишень; перелицювання комірів і стійок; виготовлення налокітників, латок, ремонт швів, усунення дірок.

Декорування одягу: ручна і комп'ютерна вишивка, розпис по тканині, аплікація, бісероплетіння, візерунки стразами, будь-які креативні декори зі стрічок, шнурів, ланцюжків, ниток, натуральної або еко-кожі, каменів. .

KALASHNIKOFF CUSTOM TAILOR